۱۳۹۹/۰۶/۱۱
مدیر دفتر امور اجتماعی استانداری:

۴۵ هزار نفر از خدمات دفاتر تسهیل گری بهره مند می شوند

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت: با ایجاد سه دفتر تسهیل گری و توسعه محلی در مناطق کمتر برخوردار شهر بجنورد ؛ ۴۵هزار نفر از خدمات این دفاتر بهره مند می شوند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خراسان شمالی محمد تقی آریان افزود:با شناسایی ظرفیت ها و نیازمندی های محلات مشکلات در راستای خدمات رسانی و بهبود و توسعه اجتماعی و اقتصادی حل می شود.
وی افزود :اولویت بندی نیازمندی های محلات در خصوص تخصیص اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای سال ۹۷ و ۹۸ مناطق ویژه اجتماعی کشور با اعتبار بالغ بر ۱۳۰۰ میلیون ریال انجام شده است.
آریان به اهداف دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی اشاره و تصریح کرد: دفاتر تسهیلگری بعنوان حلقه گمشده خدمت رسانی و توسعه پایدار مناطق کمتر برخوردار شهر ها هستند.
وی افزود: مشاوره فردی و گروهی به صورت رایگان، تهیه گزارش معضلات محلات نظیر وضعیت آسفالت معابر، کمبود های زیرساختی، پیگیری های تخصیص اعتبارات و همسویی اعتبارات هزینه ای دستگاه ها و بسیاری موارد دیگر در قالب عملکرد به صورت مستمر انجام می پذیرد.
آریان گفت: به منظور پایش عملکرد دفاتر، گزارش عملکرد، ماهانه، فصلی و سالانه از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته به دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و مشاور ملی طرح ارائه می شود.

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۱۸۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده