۱۳۹۹/۰۴/۱۹
مدیر دفتر امور اجتماعی استانداری خبر داد:

اجرای برنامه های فرهنگی ترویج عفاف و حجاب در ۸۱ دستگاه اجرایی استان

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی گفت: تاکنون در ۸۱ دستگاه اجرایی استان برنامه های فرهنگی و هنری در راستای ترویج عفاف و حجاب برگزار شده است.

 محمد تقی آریان با اشاره به مهم ترین فعالیتهای ستاد صیانت استان در حوزه عفاف و حجاب افزود:پایش و بررسی وضعیت عفاف و حجاب در ادارات، ارایه خدمات مشاوره ای برای کارکنان ادارات، تدوین و ترویج منشور عفاف و حجاب در ادارات استان و اجرای برنامه ها و خدمات فرهنگی و هنری در ترویج عفاف و حجاب از اهم این فعالیت ها بوده است.
آریان در خصوص اهداف گسترش و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب خاطر نشان کرد: مقابله با ترویج بی بند و باری در روابط ناسالم زن و مرد از طریق دستگاههای ذیربط ، نظارت بر کلیه دستگاههای اجرایی به منظور صیانت از حریم امنیت عمومی و حفظ کرامت آنان و برخورد کریمانه با مردم، ابلاغ دستور العمل هفته عفاف وحجاب به ادارات و همکاری و نظارت بر اجرای برنامه های هفته عفاف و حجاب در کلیه دستگاههای اجرایی استان از اهم این اهداف این ستاد است.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اضافه کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت انجام پروتکل های بهداشتی از سوی دستگاه های اجرایی استان، تیرماه امسال همایش عفاف و حجاب بصورت مجازی برگزار خواهد بود. به گفته آریان ستاد صیانت استان، مستقر در استانداری خراسان شمالی و زیر نظر ستاد مرکزی وزارت کشور ، برنامه های ابلاغی این ستاد در ادارات کل استان، مدیریت، نظارت و پیگیری می کند.

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۱۵۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده