۱۳۹۹/۰۹/۱۲
معاون سیاسی استاندار:

رسانه ها خدمات دولت را به خوبی اطلاع رسانی کنند/ مدیران دستگاه های اجرایی موظف به ارتباط با رسانه ها هستند

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: رسانه‌ها باید خدمات دولت که در واقع دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است را به خوبی اطلاع رسانی کنند و در این راستا مدیران دستگاههای اجرایی باید با رسانه ها همکاری کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، احمد برادران در نشست با خبرگزاری های دولتی استان به نقش مهم رسانه به عنوان مهمترین ارکان دموکراسی، اشاره داشت و گفت: رسانه به عنوان پل ارتباطی و دیدبان نظام اجتماعی می تواند در انتقال مطالبات و انتظارات از طرف مردم و بیان دستاوردها و اقدامات از طرف دولت، دستگاه های اجرایی و حاکمیتی نقش مهمی را ایفا کند.
برادران نقش رسانه در توسعه سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و امنیت پایدار را بی بدیل توصیف کرد و افزود: امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با تمام توان خود با بهره مندی از ظرفیت رسانه ها در شبکه های اجتماعی و کانال های تلویزیونی مشغول توطئه ریزی علیه ایران هستند.
وی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت رسانه به خوبی بهره مند شویم، گفت: امروز در توسعه استان، بسترسازی برای حضور سرمایه گذار و احساس امید و نشاط اجتماعی نقش رسانه ها بی همتاست.
وی تصریح کرد: رسانه ها مجموعه اقدامات را به گونه ای می توانند جلوه دهند که موجب سیاه نمایی آینده و توسعه منطقه و یا ایحاد امید و نشاط اجتماعی در جامعه شوند.
برادران با بیان اینکه در آستانه ایام الله دهه فجر هستیم، افزود: دشمن امروز درصدد ناکارآمد جلوه دادن نظام جمهوری اسلامی است، بنابراین باید مجموعه اقدامات انجام شده در چهار دهه گذشته به عنوان دستاوردهای نظام به ویژه برای نسل جوان به خوبی اطلاع رسانی شود.
معاون سیاسی استاندار با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در حوزه های مختلف توفیقات بسیاری داشته است، افزود: وضعیت کنونی کشور در مقایسه با سال ٩٢ اولین سال روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در حوزه های مختلف به ویژه حوزه بین الملل باید به درستی مقایسه و اطلاع رسانی شود.
احمد برادران تولید گندم، وضعیت موسسات مالی و اعتباری، تولید ناخالصی ملی، رشد اقتصادی، نرخ اشتغال، سود بانکی، اقدامات و خدمات زیربنایی، سرمایه گذاری خارجی، مسائل حقوقی در سطح بین المللی، توسعه صادرات غیر نفتی و درآمد حاصل از آن و... را از موضوعاتی عنوان کرد که رسانه ها باید به خوبی آن را تحلیل و اطلاع رسانی کنند. 
برادران گفت: با افتخار اعلام می کنیم در این دولت دیگر در روستاهای استان مدارس سنگی، خشتی و گلی وجود ندارد و بخاری های نفتی برچیده شده است و تا آخر سال تمامی مدارس به سیستم گرمایشی استاندارد متصل می شوند و بخاری گازی نیز دیگر نخواهیم داشت. 
وی با اعلام اینکه تا پایان سال در ٧ شهرستان استخر ورزشی دانش آموزی احداث می شود، گفت: دستگاه های اجرایی موظفند تا اقدامات انجام شده برای تامین تجهیزات و کمک به حل مشکلات در حوزه های آموزش و پرورش، آموزش عالی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را اطلاع رسانی کنند.
این مقام مسئول در استان در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه دولت بر خاسته از اراده و رای مردم و بخشی از نظام جمهوری اسلامی است، افزود: نقد و انتقاد با رفتارهای خلاف اخلاق مانند هتک حرمت، تهمت زدن و ورود به حریم خصوصی افراد بسیار متفاوت است.
احمد برادران اقدامات کنونی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی را در شدیدترین مرحله توصیف کرد و افزود: همکاری و همراهی مردم در طول سالیان گذشته به ویژه در ایام شیوع بیماری کرونا بسیار مثال زدنی است.
در این جلسه که مدیر روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی نیز حضور داشت در ابتدای این جلسه نمایندگان خبرگزاری های دولتی نیز به بیان دیدگاهها و دغدغه های خود پرداختند.

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۴۲۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده